Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUK




Senas vilkas naujame L2 pasaulyje.

Čia jums išties pagalbos ranka, jei susidūrėte su kokia nors bėda

Senas vilkas naujame L2 pasaulyje.

Standartinė JumBoy » Balandis 26th, 2017, 12:04 pm

Sveiki,

L2 žaidžiau iki C6. Esu matęs ir vėlesnes kronikas, bet nesužavėjo. Dabar vėl užsinorėjau pažaisti low rates serveryje, mąstau apie C4/C6 dėl senų gerų laikų, bet taip pat atradau kažkokius: Lindvior, Erthenia, Odysessy? Čia jau tiek kronikų prikurta yra??

Ir dar kartais užmatau "L2 Classic". Kas čia do velnias?

Ar galite glaustai papasakoti kokie ESMINIAI skirtumai yra tarp mano išvardintų L2 kronikų/dalių?
Jei kas nors norite pradėti arba jau žaidžiate SMITE, susisiekite su manimi per Discord: #8348
Random avatar
JumBoy
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: Gruodis 3rd, 2010, 7:23 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Senas vilkas naujame L2 pasaulyje.

Standartinė Yakazu » Balandis 26th, 2017, 2:12 pm

Per Google YouTube pažiūrėk :))
Yakazu
Naujokas
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Kovas 21st, 2017, 10:09 am
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Senas vilkas naujame L2 pasaulyje.

Standartinė Oldschool » Balandis 26th, 2017, 2:35 pm

JumBoy rašė:Sveiki,

L2 žaidžiau iki C6. Esu matęs ir vėlesnes kronikas, bet nesužavėjo. Dabar vėl užsinorėjau pažaisti low rates serveryje, mąstau apie C4/C6 dėl senų gerų laikų, bet taip pat atradau kažkokius: Lindvior, Erthenia, Odysessy? Čia jau tiek kronikų prikurta yra??

Ir dar kartais užmatau "L2 Classic". Kas čia do velnias?

Ar galite glaustai papasakoti kokie ESMINIAI skirtumai yra tarp mano išvardintų L2 kronikų/dalių?


viskas po gracijos visiska tragedija. patariu ieskotis rusu ar kokiu international servu low rate c6/gracia final.

o tas clasicas tai gal ir patiks tau nzn, ten tipo sena chronicle c0 c1 c2 c3 sumaisyta su naujesnem ir ju features interface, ziaurus grindas kaip senais laikais, beto dar moket reik kazkiek
Oldschool
Dalyvis
Dalyvis
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: Birželis 6th, 2016, 4:02 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma

Re: Senas vilkas naujame L2 pasaulyje.

Standartinė JumBoy » Balandis 26th, 2017, 10:26 pm

Oldschool rašė:
JumBoy rašė:Sveiki,

L2 žaidžiau iki C6. Esu matęs ir vėlesnes kronikas, bet nesužavėjo. Dabar vėl užsinorėjau pažaisti low rates serveryje, mąstau apie C4/C6 dėl senų gerų laikų, bet taip pat atradau kažkokius: Lindvior, Erthenia, Odysessy? Čia jau tiek kronikų prikurta yra??

Ir dar kartais užmatau "L2 Classic". Kas čia do velnias?

Ar galite glaustai papasakoti kokie ESMINIAI skirtumai yra tarp mano išvardintų L2 kronikų/dalių?


viskas po gracijos visiska tragedija. patariu ieskotis rusu ar kokiu international servu low rate c6/gracia final.

o tas clasicas tai gal ir patiks tau nzn, ten tipo sena chronicle c0 c1 c2 c3 sumaisyta su naujesnem ir ju features interface, ziaurus grindas kaip senais laikais, beto dar moket reik kazkiek


Dėkui! Classic sudomino! : )
Jei kas nors norite pradėti arba jau žaidžiate SMITE, susisiekite su manimi per Discord: #8348
Random avatar
JumBoy
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
 
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: Gruodis 3rd, 2010, 7:23 pm
Karma:
Karma:
Increase user’s karma Decrease user’s karma


Grįžti į Pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių